Dla agencji - Słodkie Upominki
Oferta dla Agencji Reklamowych i firmy pośredniczące w branży reklamowej
OFERTA DLA AGENCJI REKLAMOWYCH
I FIRM POŚREDNICZĄCYCH W BRANŻY REKLAMOWEJ

 

Zapraszamy zainteresowane Agencje Reklamowe oraz firmy pośredniczące w branży reklamowej do nawiązania współpracy i poszerzenia swojej oferty o nasze produkty.

Zalety i korzyści wynikające ze współpracy z naszą firmą:

 

 

Program lojalnościowy


1. Najwyższa jakość i bezpieczeństwo słodyczy potwierdzone Certyfikatem BRC.

Od roku 2013 posiadamy wdrożony System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności BRC, funkcjonowanie systemu potwierdza coroczna certyfikacja przeprowadzona przez akredytowaną jednostkę certyfikującą. Standard ten jest gwarancją najwyższego poziomu bezpieczeństwa żywności, zgodności z prawem i powtarzalnej jakości oferowanych produktów.

2. Szeroki asortyment słodyczy reklamowych.

Ponad 400 słodkich produktów będących nośnikiem reklamowym w bieżącej ofercie oraz produkty, które realizujemy na indywidualne zamówienie klienta w wybranym przez niego smaku i kształcie. Bezpłatnie przygotowujemy ofertę na wybrane przez klienta produkty. Oferty ze zdjęciami udostępniamy w plikach otwartych, ułatwiających modyfikację.

3. Kilkanaście linii do produkcji słodyczy oraz nowoczesny park maszynowy do wytwarzania i druku opakowań oraz konfekcjonowania wyposażony w unikalne technologie m.in. autorskie urządzenia do bezpośredniego zdobienia ciastek, drażetek i czekolady.

4. Atrakcyjny rabat agencyjny i przejrzysta polityka cenowa.

Bez względu na wielkość obrotu, rodzaj zamawianych słodyczy reklamowych czy staż współpracy oferujemy stały rabat 20% od cen, jakie proponowane są klientom końcowym.

5. Indywidualne podejście do warunków płatności.

6. Materiały promocyjno-informacyjne.

Nasi partnerzy handlowi otrzymują przygotowane graficznie, elektroniczne materiały promocyjne, które mogą rozesłać do swoich klientów usuwając jednym kliknięciem nasze dane kontaktowe. Oferujemy także katalogi w wersji elektronicznej bez naszego logotypu.

7. Wsparcie online.

Do dyspozycji partnera pozostaje stale aktualizowana strona www bez danych kontaktowych i logo oraz dostęp do dysku, na którym umieszczone są zdjęcia z neutralną grafiką do wykorzystania przez partnera.

8. Pomoc w przygotowaniu projektów graficznych.

9. Zestaw startowy oraz bezpłatne próbki produktów.

Każdy nowy partner handlowy otrzymuje od nas zestaw startowy, który zawiera najbardziej popularne i sprzedające się słodycze z naszej oferty oraz katalogi. W ramach stałej współpracy partner może zamówić bezpłatne próbki naszych produktów do zaprezentowania klientowi.

10. Wsparcie merytoryczne: szkolenia i prezentacje.

Nasi eksperci przeprowadzają bezpłatne szkolenia w zakresie oferty firmy Słodkie Upominki przedstawiając szczegółowo prezentowane produkty, technologie nadruku i inne niezbędne informacje potrzebne w fazie zamówienia. Doradzamy również w zakresie znakowania produktów.
Przed, najważniejszym w branży reklamowej, sezonem bożonarodzeniowym organizujemy prezentację oferty świątecznej, na którą zapraszamy partnerów do zapoznania się z ofertą i wyśmienitym smakiem naszych produktów.

11. Szybka i terminowa dostawa. Bezpłatnie przygotowujemy towar do wysyłki w paczkach lub na paletach. Pomagamy również w zorganizowaniu wysyłki towaru za pośrednictwem firm transportowych.

12. Należymy do członków-założycieli grupy Pozytywnie Promocyjni, która prowadzi sprzedaż upominków reklamowych tylko za pośrednictwem Agencji Reklamowych.

13. Program lojalnościowy dla Agencji Reklamowych. Skorzystaj z ogromnej ilości rabatów, zniżek i promocji dołączając do naszego programu skierowanego wyłącznie do agencji reklamowych. Więcej informacji w Dziale Handlowym.

14. Wsparcie Agencji Reklamowych w organizacji prezentacji dla klientów. Zapewniamy zarówno wsparcie merytoryczne jak i produktowe.

15. Zachęcamy do zgłaszania swoich pomysłów odnośnie nowych upominków oraz usprawnień w firmie.


Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z jednym z największych w Europie producentów słodyczy reklamowych zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym w celu uzyskania szczegółowych informacji i warunków współpracy.