Pracownik magazynu

Jeśli kochasz słodycze, jesteś pełną energii osobą i nie boisz się wyzwań ta oferta jest dla Ciebie!

Firma Słodkie Upominki produkująca od ponad 20 lat słodycze reklamowe, będące nieodłącznym elementem każdej kampanii reklamowej na świecie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu

OFERUJEMY

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • miłą atmosferę pracy
  • pracę na podstawie umowy zlecenie
  • owocowe poniedziałki i środy oraz nielimitowaną ilość filiżanek aromatycznej kawy

OBOWIĄZKI

  • pakowanie zamówień w opakowania zbiorcze
  • praca jednozmianowa z nadgodzinami

WYMAGANIA

  • skrupulatność
  • dokładność
  • aktualna książeczka sanepidu

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: [email protected] W temacie wiadomości prosimy o wpisanie stanowiska.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę Słodkie Upominki sp. z o. o. sp. k. z siedzibą ul. Chełmżyńska 180H, 04-464 Warszawa na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Administratorem Danych Osobowych jest firma Słodkie Upominki sp. z o.o. sp. k. z siedzibą ul. Chełmżyńska 180H, 04-464 Warszawa, tel.: +48 22 647 90 00
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez  3 miesiące od dnia przesłania CV.
Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Jeśli wyraża Pan/ Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę Słodkie Upominki sp. z o. o. sp. k. z siedzibą ul. Chełmżyńska 180H, 04-464 Warszawa na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.